O mnie

Nazywam się Krystian Kamiński i jestem instruktorem StrongFirst (SFG1) , trenerem personalnym z międzynarodowymi uprawnieniami (REPS), szkoleniowcem oraz dietetykiem.

Sport towarzyszy mi od najmłodszych lat. Ukończyłem szkołę sportową o profilu piłka ręczna, a w liceum pochłonęło mnie zamiłowanie do ćwiczeń siłowych. Od tamtego czasu treningi oraz zdrowe odżywianie stały się moją pasją, która przerodziła się w zawód. Od 5 lat rozwijam się jako trener personalny, a od roku jako szkoleniowiec. Codziennie zdobywam nowe doświadczenie pracując z licznymi podopiecznymi. Regularnie poszerzam swoją wiedzę uczestnicząc w licznych kursach i szkoleniach z zakresu treningu i dietetyki.

Do każdej osoby podchodzę indywidualnie. Treningi prowadzę w taki sposób by ich poziom był dostosowany do możliwości oraz ograniczeń klientów z uwzględnieniem celów jakie chcemy osiągnąć. Dietę komponuje na podstawie dogłębnego wywiadu, analizy składu ciała oraz wyników badań laboratoryjnych. Połączenie treningu i diety w jedną spójną całość oraz realizacja celów na odpowiednim poziomie motywacji jest gwarancją sukcesów moich podopiecznych.

Pamiętaj, że Twój cel jest moim celem.

Kraków, Ruczaj, trening personalny